PolishEnglishUkrainian

Przewóz osób Polska Niemcy

Bus Niemcy Polska

W zakres usług transportowych firmy AB Trans wchodzą ma m.in. przewozy Polska Niemcy. Naszymi nowoczesnymi i wygodnymi busami z wysokiej klasy dodatkowym wyposażeniem dotrzesz w niezwykle komfortowych warunkach i bezpiecznie na czas do celu!

Nasze usługi przewozowe – bus Polska Niemcy – to transport Door 2 Door – podajesz nam adres, z którego mamy Cię odebrać i adres, gdzie mamy Cię zawieść. Nie musisz więc martwić się o nic!

Bus Niemcy Polska – z nami dotrzesz do celu bezpiecznie na czas!

Bus Niemcy Polska AB Trans to niezawodne usługi najwyższej jakości, dzięki którym zawsze dotrzesz do celu – bezpiecznie i na czas. Każdy bus z naszej floty nowoczesnych pojazdów przed każdym wyjazdem jest skrupulatnie sprawdzany kontrolowany z zastosowaniem wytycznych, których ściśle przestrzegamy. Natomiast po każdej podróży ze szczególną starannością dbamy o dezynfekcję pojazdów.

Doskonały stan naszych samochodów, także ich czystość to nasze wizytówki. Dbamy też o częstą wentylacja oraz o regularną wymianę filtra klimatyzacyjnego. Bus Polska Niemcy AB Trans to też odpowiednia dbałość o otaczającą nas przyrodę. Każdy z pojazdów naszej floty spełnia bardzo wyśrubowaną normę spalania EURO 5.

Należy również zaznaczyć, iż każdy z naszych Klientów otrzymuje ubezpieczenie na czas podróży! Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych Klientów!

Przewóz osób Polska Niemcy – komfort i wysokiej klasy wyposażenie!

Nasze usługi transportowe oferujemy w opcji Door 2 Door. Bus Niemcy Polska (lub Polska Niemcy) odbierze Cię ze wskazanego adresu i zawiezie dokładnie tam, gdzie wskażesz. Odpada więc kwestia dojazdów na dworzec czy z dworca, zwłaszcza bywa to uciążliwe z ciężkimi bagażami. Odjeżdżamy codziennie i możesz ze sobą zabrać nielimitowaną ilość bagażu.

Komfort naszych pasażerom na trasie Polska Niemcy zapewniają nowoczesne pojazdy. Na naszą flotę składają się Ford Transit Van oraz Ford Transit Custom. Mają one wysokiej jakości wyposażenie takie jak m.in.: 

  • klimatyzacja;
  • oddzielnie regulowane fotele 8+1.
  • Wi-Fi;
  • gniazda 230V;
  • DVD.

Przewóz osób Polska Niemcy AB Trans obsługuje z następujących województw:

  • Mazowieckie;
  • Wielkopolskie;
  • Dolnośląskie;
  • Łódzkie;
  • Lubuskie;

Koniecznie zapoznaj się z listą miast i powiatów w tych województwach, skąd możemy Cię odebrać na podróż do Niemiec. Istnieje także możliwość wysyłki tylko samego bagażu.

Bus Polska Niemcy – sprawdź nasze promocje!

Decydując się na nasze przewozy Polska Niemcy, możesz skorzystać z korzystnych promocji! Nasi Stali Klienci otrzymają od nas promocję na szósty przejazd za pół ceny – odbierz od kierowcy naszą Kartę Stałego Klienta! Dostępne są też zniżki dla Klientów, którzy podróżują w grupach zorganizowanych. Wybierając z nami transport Polska Holandia również otrzymasz te promocje!