PolishEnglishUkrainian

Przewóz osób Polska Holandia

Bus Holandia Polska

AB Trans to firma transportowa, która w swojej ofercie tras ma m.in. przewóz osób Polska Holandia. Dysponujemy flotą nowoczesnych, wygodnych pojazdów z dodatkowym wyposażeniem, które umili przejazd pasażerom na trasie pomiędzy Polską a Holandią.

Bus Polska Holandia w naszej ofercie to przejazdy w opcji Door 2 Door – bez uciążliwych przesiadek i konieczności dojazdu na dworzec itp., czyli z wyznaczonego adresu pod konkretny adres. Korzystając z naszych usług zawsze bezpiecznie i w komfortowych warunkach dotrzesz do swojego miejsca docelowego na czas! 

Bus Holandia Polska – bezpiecznie i na czas do celu!

AB Trans bus Holandia Polska to rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze bezpiecznie i niezawodnie dotrzeć do celu na czas. Busy dostępne w naszej flocie to bezpieczne środki transportu, które przed każdym wyjazdem są sprawdzane według określonych wytycznych i zawsze są one przez nas ściśle przestrzegane. W zakres usługi wchodzi również ubezpieczenie podczas podróży. Bezpieczeństwo naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Ponadto dbamy o dezynfekcję naszych busów po każdej podróży. Kolejnymi atutami naszych przejazdów na trasie Holandia Polska są częsta wentylacja i regularna wymiana filtra klimatyzacyjnego. Dbamy o czystość i doskonały stan naszych samochodów. Nasze usługi są przyjazne dla środowiska – wszystkie pojazdy dostępne w naszej flocie spełniają niezwykle wyśrubowaną normę spalania EURO 5.

Przewozy Polska Holandia – wysoki komfort na pokładzie!

Bus Holandia Polska w ofercie AB Trans najwygodniejsza opcja przejazdów – Door 2 Door – oznacza to że odbieramy Cię ze wskazanego adresu i dowozimy w konkretne miejsce. Nie musisz przejmować się dojazdem do dworca i potem z dworca z ciężkimi bagażami. Odjazdy dostępne są codziennie, a ilość bagażu nielimitowana. 

Za komfort naszych przejazdów Polska Holandia odpowiada nowoczesna flota pojazdów: Ford Transit Custom i Ford Transit Van, które posiadają wysokiej klasy wyposażenie: 

  • Wi-Fi;
  • DVD;
  • gniazda 230V;
  • klimatyzacja;
  • oddzielnie regulowane fotele 8+1.

Nasze przewozy Polska Holandia obsługujemy z miast i powiatów na terenie poniższych województw:

  • Dolnośląskie;
  • Lubuskie;
  • Łódzkie;
  • Mazowieckie;
  • Wielkopolskie.

Sprawdź szczegółową listę miast i powiatów, z których możemy Cię odebrać. Oferujemy również możliwość wysyłki samego bagażu.

Bus Holandia Polska – skorzystaj z naszych promocji!

Dla naszych Stałych Klientów mamy specjalną promocję – szósty przejazd za pół ceny – wystarczy, że odbierzesz od kierowcy Kartę Stałego Klienta. Mamy również zniżki dla grup zorganizowanych. Takie same promocje mamy też dla osób, które zdecydują na nasz transport Polska Niemcy.